Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej

Szkolna 12, 97-532 Żytno

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP)

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Publicznej Szkoły Podstawowej w Borzykowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej posiada elektroniczną skrzynkę podawczą na ogólnopolskiej platformie ePUAP.
Na stronie możliwe jest założenie konta w celu dostępu do elektronicznej skrzynki podawczej.
W celu przesłania dokumentu elektronicznego (np. wygenerowanego po wypełnieniu jednego z oferowanych formularzy elektronicznych na ww. platformie) interesant musi posiadać bezpieczny podpis elektroniczny. Prawo polskie dopuszcza i określa obecnie dwa rodzaje takiego podpisu, które funkcjonują (z czego jeden wydawany bezpłatnie) i które mogą być wykorzystane do kontaktów z administracją publiczną:
  1. bezpieczny podpis elektroniczny potwierdzony certyfikatem kwalifikowanym - płatny
  2. bezpieczny podpis elektroniczny potwierdzony profilem zaufanym - bezpłatny.
Adres skrzynki na platformie ePUAP:

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Szkoły Podstawowej w Borzykowej:
  1. Muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
  2. Akceptowalne formaty załączników to: DOC, DOCX, RTF, XLSX, CSV, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG, PDF, ZIP
  3. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3,5 MB.
  4. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego nie może przekroczyć 6 MB.
  5. Dokumenty zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Utworzono dnia: 09.09.2021

Historia publikacji

• 09.09.2021 12:38, Administrator
    Dodanie strony: Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP)