Co nowego?

Gabinet logopedyczny

Koniec każdego semestru to czas podsumowań połowy nauki w danym roku szkolnym. Cieszymy się, że dla nas był to bardzo przyjemny czas, ponieważ zajęcia logopedyczne wróciły do „starej”, ale odnowionej sali. Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców oraz firmy JYSK gabinet logopedyczny oraz pedagoga szkolnego stał się miejscem z nowoczesnym i jakże pięknym wyposażeniem. Cieszą nas nowe biurka, stoliki, elementy wystroju oraz sprzęt komputerowy z dostępem do internetu.

To niewątpliwie buduje przyjazną atmosferę i sprzyja prowadzonej terapii logopedycznej i pedagogicznej.

Świetlica szkolna

Świetlica szkolna w bieżącym roku szkolnym prowadzona jest w przystosowanej  do tego typu zajęć sali. Tutaj uczniowie mogą miło i ciekawie spędzić wolny czas.

Świetlica oferuje: gry planszowe, klocki konstrukcyjne, układanki, puzzle, kolorowanki. Największą atrakcją jednak cieszy się stół do gry w piłkarzyki, który angażuje do zabawy od najmłodszych po najstarszych uczniów.

Biblioteka

Dla szkolnego księgozbioru zagospodarowaliśmy nowe pomieszczenie. Jest to przestronna, słoneczna i dużo większa, niż do tej pory, sala. Uczniowie mają tu swobodny dostęp do książek i czasopism. Przestrzeń pozwala na także na prezentowanie gazetek i wystawek okolicznościowych oraz prowadzenie zajęć bibliotecznych. To z pewnością sprzyja rozwijaniu zainteresowań naszych szkolnych czytelników.

Gabinet pielęgniarki szkolnej

W bieżącym roku szkolnym 2023/24 oddany został na potrzeby pracy pielęgniarki szkolnej gabinet medyczny. Opiekę pielęgniarską nad uczniami sprawuje pani Małgorzata Śpiechowicz w każdy wtorek w godzinach: 8.00 – 10.00.

Gabinet wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, zatem jesteśmy pewni, że nasi uczniowie mogą liczyć na sprawną i profesjonalna opiekę.

Kuchnia oraz stołówka

Od 7 grudnia 2023 roku w naszej szkole została wznowiona możliwość korzystania z ciepłego posiłku. Uczniowie mogą liczyć na świeże, smaczne i pożywne zupy.

To dopiero początek i pierwszy krok w tworzeniu naszego zaplecza. Wierzymy, że wkrótce stołówka i kuchnia szkolna doposażone zostaną w kolejne elementy i sprzęty.

Remonty

Utworzono dnia 14.02.2024, 22:37